Denis Godla premiera áčku Nic nie wiedział o nominacji

Denis Godla przyszedł do wtorkowego spotkania Slovak National Ice hokeju optymistyczne. Premiera już w narodowej koszulce Chociaż lekceważeni, ale pierwsze uruchomienie Zdeno Cíger wciąż brakuje. Dlatego też był zadowolony, gdy jego sternik reprezentacji powiedział, i zaprosił go do Pucharu Szwajcarii.

Jeszcze tylko 21-letni bramkarz KalPa Kuopio odegrała w krajowym jersey dwóch gier w lutym 2015 r turnieju Euro Ice Hockey Challenge. Teraz przyszedł spotkanie panieńskie “dźwięk” AAA.

“To wielki zaszczyt dla mnie. Nic mi Nominacyjnej wiem. Trenerzy zadzwonił do mnie, jeśli to brzmi, jak się czuję i czy byłbym gotów przyjść do reprezentowania. Zgodziłem się. Kiedy stało się oficjalne nominacje, wiedziałem, że tam byłem.” Godla powiedział.

W ciągu ostatnich dwóch lat, trener Cíger znacznie wzrosła konkurencja na stanowisku brankáskom. Obok Juliusza Hudacký przedstawiciel vypýtali zaproszenia doskonała wydajność głównie przez czeskiego extraligisti -Jaroslav Janusa Branislav Conrada i Jana Laco. Godla zadowolony, że dostał się do tej firmy.

Start a Conversation

Your email address will not be published. Required fields are marked *